Mikrotik S-C55DLC40D

30.00 (36.30 ar PVN)

SFP CWDM module 1.25G 40km 1550nm.

Iepriekšpasūtījuma prece ir pieejama pasūtīšanai, taču tā netiks nosūtīta, kamēr prece neienāks mūsu noliktavā. Piegādes datums ir neapstiprināts un un ražotājs to var mainīt bez iepriekšēja paziņojuma.

Paredzamais nosūtīšanas datums: 03 februārī 2023
SKU: S-C55DLC40D ,

Apraksts

SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1550nm Dual LC-connector DDM.

More info…

Jums arī varētu patikt…